Zlati znak Zbornice – Zveze Glorii Šepec, priznanje predanosti, strokovnosti in plemenitemu poslanstvu vzgoje bodočih zdravstvenih delavcev

V času, ko tempo vsakdana pogosto preglasi občutek za človeka, so še posebej dragoceni posamezniki, ki znajo strokovnost povezovati s spoštovanjem, srčnostjo in pripravljenostjo pomagati. V zdravstvenih poklicih namreč največ pomenijo prav ljudje, ki ob znanju ohranijo tudi posluh za druge. Takšni posamezniki pomembno zaznamujejo okolje, v katerem delujejo, ter s svojim odnosom in zgledom vplivajo na generacije mladih, ki šele vstopajo v poklicni svet.

Sodelavka Gloria Šepec, diplomirana medicinska sestra in učiteljica strokovnih modulov, je 12. maja, ob mednarodnem dnevu medicinskih sester, prejela Zlati znak Zbornice zdravstvene in babiške nege Slovenije – Zveze strokovnih društev medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Slovenije oziroma krajše Zbornice – Zveze, ki je najvišje priznanje za pomembne prispevke in dosežke na področju zdravstvene oziroma babiške nege.

Predlagatelj priznanja je bilo Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Novo mesto, ki je prepoznalo Gloriino dolgoletno strokovno, pedagoško, organizacijsko in prostovoljsko delo.  PREBERI VEČ – povezava do celotne obrazložitve